برندگان سی و دومین جشنواره فیلم فجر

نامزدها و برندگان بهترین ... جلوه‌های ویژه بصری
1. سیدهادی اسلامی برای فیلم "چ" / برنده سیمرغ
2. بهنام خاکسار برای فیلم "طبقه حساس"
3. امیر سحرخیز و کامران سحرخیز برای فیلم "عصبانی نیستم!"
4. سایمون فریم برای فیلم "رستاخیز" جلوه‌های ویژه میدانی
1. رضا ترکمان برای فیلم "پنجاه قدم آخر"
2. حمیدرضا سلیمانی برای فیلم "چ" / برنده سیمرغ
3. حمیدرضا سلیمانی برای فیلم "رستاخیز" / برنده سیمرغ
4. زنده‌یاد محمدجواد شریفی‌راد و محسن روزبهانی برای فیلم "معراجی‌ها" چهره‌پردازی
1. سودابه خسروی برای فیلم "شیار 143"
2. محسن دارسنج برای فیلم "همه چیز برای فروش" / دیپلم افتخار
3. سیدرسول سیدعربی برای فیلم "انارهای نارس"
4. محسن موسوی برای فیلم "رستاخیز" / برنده سیمرغ
5. مهرداد میرکیانی برای فیلم "قصه‌ها"
6. مهرداد میرکیانی برای فیلم "میهمان داریم" طراحی صحنه و لباس
1. آبتین برقی برای فیلم "چند متر مکعب عشق"
2. عباس بُلوندی برای فیلم "چ"
3. حسن روح‌پروری برای فیلم "انارهای نارس"
4. شراره سروش برای فیلم "همه چیز برای فروش" / برنده سیمرغ
5. مرجان شیرمحمدی برای فیلم "آذر، شهدخت، پرویز و دیگران"
6. مجید میرفخرایی برای فیلم "رستاخیز" / برنده سیمرغ موسیقی متن
1. سهراب پورناظری برای فیلم "آرایش غلیظ"
2. مسعود سخاوت دوست برای فیلم "شیار 143"
3. علیرضا کهن‌دیری برای فیلم "میهمان داریم"
4. استفان واربک برای فیلم "رستاخیز" / برنده سیمرغ
5. کارن همایونفر برای فیلم "همه چیز برای فروش" / دیپلم افتخار
6. پیمان یزدانیان برای فیلم "طبقه حساس" صدای فیلم
1. برای فیلم "چ" صدابردار: بهمن اردلان / صداگذار: سیدعلیرضا علویان / برنده سیمرغ
2. برای فیلم "چندمتر مکعب عشق" صدابردار: مهدی صالح‌کرمانی/ صداگذار: امیرحسین قاسمی
3. برای فیلم "رستاخیز" صدابردار: یداله نجفی/ صداگذاران: جرمی‌پرایز، دن جانسون، ریچارد کانوی
4. برای فیلم "شیار 143" صدابردار: کامران کیان‌ارثی/ صداگذار: آرش قاسمی
5. برای فیلم "عصبانی نیستم!" صدابردار: نظام‌الدین کیایی/ صداگذار: محمدرضا دلپاک
6. برای فیلم "همه چیز برای فروش" صدابردار: محمد حبیبی/ صداگذار: حسین ابوالصدق بازیگر نقش مکمل زن
1. هنگامه حمیدزاده برای فیلم "اشباح" / دیپلم افتخار
2. ملیکا شریفی‌نیا برای فیلم "اشباح" / دیپلم افتخار
3. سهیلا گلستانی برای فیلم "میهمان داریم"
4. شبنم مقدمی برای فیلم "امروز" / برنده سیمرغ
5. نعیمه نظام‌دوست برای فیلم "آذر، شهدخت، پرویز و دیگران" بازیگر نقش مکمل مرد
1. فرهاد اصلانی برای فیلم "قصه‌ها"
2. بابک حمیدیان برای فیلم "چ"  / برنده سیمرغ
3. بابک حمیدیان برای فیلم "رستاخیز"  / برنده سیمرغ
4. اکبر عبدی برای فیلم "خواب‌زده‌ها"
5. میلاد کی‌مرام برای فیلم "خط ویژه" / دیپلم افتخار
6. صبا گرگین‌پور برای فیلم "مردن به وقت شهریور" تدوین
1. نیما جعفری جوزانی برای فیلم "خط ویژه"
2. حسن حسندوست برای فیلم "برف"
3. مهدی حسینی‌وند برای فیلم "چ" / برنده سیمرغ
4. مصطفی خرقه‌پوش برای فیلم "متروپل"
5. هایده صفی‌یاری برای فیلم "عصبانی نیستم!"
6. خشایار موحدیان و سودابه سعیدنیا برای فیلم "آرایش غلیظ" فیلم‌برداری
1. محمد آلادپوش برای فیلم "میهمان داریم"
2. هومن بهمنش برای فیلم "امروز"
3. حسین جعفریان برای فیلم "رستاخیز" / برنده سیمرغ
4. مرتضی غفوری برای فیلم "چند متر مکعب عشق"
5. علی‌محمد قاسمی برای فیلم "همه چیز برای فروش" بازیگر نقش اول مرد
1. آرش آصفی برای فیلم "رستاخیز"
2. حامد بهداد برای فیلم "آرایش غلیظ"
3. پرویز پرستویی برای فیلم "امروز"
4. رضا عطاران برای فیلم "طبقه حساس" / برنده سیمرغ
5. مهدی فخیم‌زاده برای فیلم "آذر، شهدخت، پرویز و دیگران"
6. نوید محمدزاده برای فیلم "عصبانی نیستم!" بازیگر نقش اول زن
1. حسیبا ابراهیمی برای فیلم "چند متر مکعب عشق"
2. ساره بیات برای فیلم "فصل فراموشی فریبا"
3. رویا تیموریان برای فیلم "شیفتگی"
4. سمیرا حسن‌پور برای فیلم "تمشک"
5. مریلا زارعی برای فیلم "شیار 143" / برنده سیمرغ
6. باران کوثری برای فیلم "عصبانی نیستم!" فیلم‌نامه
1. بهروز افخمی برای فیلم "آذر، شهدخت، پرویز و دیگران" /برنده سیمرغ
2. سامان سالور برای فیلم "تمشک"
3. پیمان قاسم‌خانی برای فیلم "طبقه حساس"
4. مصطفی کیایی برای فیلم "خط ویژه"
5. حسین مهکام برای فیلم "برف" کارگردانی
1. بهروز افخمی برای فیلم "آذر، شهدخت، پرویز و دیگران"
2. ابراهیم حاتمی‌کیا برای فیلم "چ" 
3. احمدرضا درویش برای فیلم "رستاخیز" / برنده سیمرغ
4. محمدمهدی عسگرپور برای فیلم "میهمان داریم"
5. حمید نعمت‌اله برای فیلم "آرایش غلیظ" فیلم (به تهیه‌کننده)
1. آذر، شهدخت، پرویز و دیگران (به تهیه‌کنندگی بهروز افخمی و سیدجمال ساداتیان) / برنده سیمرغ
2. چ (به تهیه‌کنندگی بنیاد سینمایی فارابی)
3. رستاخیز (به تهیه‌کنندگی تقی علیقلی‌زاده) / برنده سیمرغ
4. شیار 143 (به تهیه‌کنندگی ابوذر پورمحمدی و محمدحسین قاسمی)
5. قصه‌ها (به تهیه‌کنندگی رخشان بنی‌اعتماد"   نامزدهاو برندگان نگاه نو
هیات داوران مسابقه نگاه نو سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، نامزدهای خود را در رشته‌های مختلف به شرح زیر اعلام کردند.
فیلم
1. تراژدی (به تهیه‌کنندگی محمدحسن نجم)
2. چند متر مکعب عشق (به تهیه‌کنندگی نوید محمودی) / برنده سیمرغ
3. حقِ سکوت (به تهیه‌کنندگی سیدرضا میرکریمی)
4. خانه‌ای کنار ابرها (به تهیه‌کنندگی روح‌اله برادری)
5. سیزده (به تهیه‌کنندگی سعید سعدی)
6. ملبورن (به تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی) کارگردانی
1. نیما جاویدی برای فیلم "ملبورن"
2. هومن سیدی برای فیلم "سیزده" / دیپلم افتخار
3. جمشید محمودی برای فیلم "چند متر مکعب عشق" / برنده سیمرغ
4. آزیتا موگویی برای فیلم "تراژدی"
5. محمدهادی نائیجی برای فیلم "حقِ سکوت"
6. برزو نیک‌نژاد برای فیلم "ناخواسته"  فیلم‌نامه
1. بهروز افخمی برای فیلم "پایان خدمت"
2. سیدجلال دهقانی اشکذری برای فیلم "خانه‌ای کنار ابرها" / دیپلم افتخار
3. هومن سیدی برای فیلم "سیزده"
4. رضا کریمی برای فیلم "تراژدی"
5. جمشید محمودی برای فیلم "چند متر مکعب عشق"
6. محمدهادی نائیجی برای فیلم "حقِ سکوت" / برنده سیمرغ   نامزدها و برندگان سینما حقیقت
هیات داوران سینما حقیقت (آثار مستند بلند) نامزدهای دریافت جوایز را در بخش های مختلف به شرح زیر اعلام کرد:
فیلم
1. جایی برای زندگی (به تهیه‌کنندگی محسن استادعلی و نسرین عبدی)
2. حیات در رگ‌های سرد (به تهیه‌کنندگی فتح‌اله امیری)
3. خاطراتی برای تمام فصول (به تهیه‌کنندگی مرتضی رزاق‌کریمی) / برنده سیمرغ کارگردانی
1. محسن استادعلی برای فیلم "جایی برای زندگی" / برنده سیمرغ
2. لقمان خالدی برای فیلم "کمی بالاتر"
3. مصطفی رزاق‌کریمی برای فیلم "خاطراتی برای تمام فصول"
4. مهدی نورمحمدی برای فیلم "در پناه بلوط" پژوهش و تحقیق
1. مصطفی رزاق‌کریمی و سام کلانتری برای فیلم "خاطراتی برای تمام فصول"
2. بهزاد فتحی‌نیا برای فیلم "حیات در رگ‌های سرد"
3. سیدغلامرضا نعمت‌پور و لاله روزگرد برای فیلم "برای گونگادین بهشت نیست" / برنده سیمرغ دستاورد فنی- هنری
1. وحید بتوته برای فیلم "لطفاً بوق بزنید"
2. ماکان عاشوری برای فیلم "نیمروز مَکُران"
3. علی لقمانی برای فیلم "باد بر باغ نظر"
4. مهدی نورمحمدی و محمود منصوری برای فیلم "حیات در رگ‌های سرد"
5. مهدی نورمحمدی برای فیلم "در پناه بلوط" / برنده سیمرغ

/ 0 نظر / 11 بازدید